Další aktuality
Včasnou restrukturalizací zabráníte úpadku
14. září 2017

Jak souvisí restrukturalizace s insolvencí ? Pokud se management firem rozhodne včas,…

Odpovědnost managementu firem v praxi novely insolvenčního zákona
5. září 2017

Společnost R.F.T. s.r.o. se stala hlavním partnerem vzdělávacího semináře zaměřeného na…

Setkání interim manažerů
2. červen 2017

Česká asociace interim managementu pořádá v úterý 13. června setkání interim manažerů na…

Další aktuality »

Sdílení zkušeností na setkání interim manažerů

Česká asociace interim managementu uspořádala 13. června v Praze na půdě VŠPP celorepublikové setkání interim manažerů a providerů.

V odpolední diskuzi vystoupil předseda CAIM Ing. Tomáš Pastrňák, majitel manažerské a konzultační společnosti R.F.T. s.r.o. Svým tématem účelně přispěl do diskuze o strategii hospodářské restrukturalizace Moravskoslezského kraje. V souvislosti s touto problematikou zmínil také Moravskoslezské inovační centrum, transformované ze stávajícího Věděcko-technologického parku Ostrava, které účinně podporuje lepší pracovní příležitosti a motivuje lidi k práci a vlastnímu podnikání. "Kvalitních lidských zdrojů je v našem regionu dostatek a je jen zapotřebí jich lépe využít v oblastech podnikání s vyšší přidanou hodnotou", zdůraznil Tomáš Pastrňák.

Na setkání zazněly také zkušenosti interim manažerů z českého i zahraničního prostředí a úskalí rozjezdů výrobních firem z pohledu lidského potenciálu. Část diskuze byla věnována odměňování interim manažerů dle jednotlivých oborů působnosti a možnosti uplatnění v sektoru malých a středních podniků, případně také při restrukturalizaci hospodářsky slabších regionů. O globálním působení interim manažerů mluvil vzácný zahraniční host Ricky L. Stewart ze společnosti Management Angels a WIL Group.

ŘÍZENÍ PODNIKU FORMOU INTERIM MANAGEMENTU

Kontaktujte nás