Další aktuality
Jakého prezidenta by si přáli podnikatelé?
8. leden 2018

Podnikatelé chtějí, aby budoucí prezident České republiky podporoval zejména jejich…

PF 2018
18. prosinec 2017

Přejeme všem našim obchodním partnerům a kolegům klidné prožití vánočních svátků a…

Společnost R.F.T. se zapojila do programu MSIC Expand
27. listopad 2017

Spojit odborníky a nabídnout efektivní řešení problémů je cílem programu…

Další aktuality »

Sdílení zkušeností na setkání interim manažerů

Česká asociace interim managementu uspořádala 13. června v Praze na půdě VŠPP celorepublikové setkání interim manažerů a providerů.

V odpolední diskuzi vystoupil předseda CAIM Ing. Tomáš Pastrňák, majitel manažerské a konzultační společnosti R.F.T. s.r.o. Svým tématem účelně přispěl do diskuze o strategii hospodářské restrukturalizace Moravskoslezského kraje. V souvislosti s touto problematikou zmínil také Moravskoslezské inovační centrum, transformované ze stávajícího Věděcko-technologického parku Ostrava, které účinně podporuje lepší pracovní příležitosti a motivuje lidi k práci a vlastnímu podnikání. "Kvalitních lidských zdrojů je v našem regionu dostatek a je jen zapotřebí jich lépe využít v oblastech podnikání s vyšší přidanou hodnotou", zdůraznil Tomáš Pastrňák.

Na setkání zazněly také zkušenosti interim manažerů z českého i zahraničního prostředí a úskalí rozjezdů výrobních firem z pohledu lidského potenciálu. Část diskuze byla věnována odměňování interim manažerů dle jednotlivých oborů působnosti a možnosti uplatnění v sektoru malých a středních podniků, případně také při restrukturalizaci hospodářsky slabších regionů. O globálním působení interim manažerů mluvil vzácný zahraniční host Ricky L. Stewart ze společnosti Management Angels a WIL Group.

ŘÍZENÍ PODNIKU FORMOU INTERIM MANAGEMENTU

Kontaktujte nás