Další aktuality
České ekonomice se daří, ale...
9. listopad 2017

Přesto, že se české ekonomice daří, existuje stále řada firem, které potřebují výrazně…

Pražský seminář na téma insolvence již příští týden
1. listopad 2017

Insolvenční řízení a mezera krytí v praxi je téma edukativního semináře, který proběhne…

Konference EY za účasti krizového manažera R.F.T.
20. říjen 2017

Kapitálové struktury a restrukturalizace - téma konference pořádané  ve středu 18.10…

Další aktuality »

Sdílení zkušeností na setkání interim manažerů

Česká asociace interim managementu uspořádala 13. června v Praze na půdě VŠPP celorepublikové setkání interim manažerů a providerů.

V odpolední diskuzi vystoupil předseda CAIM Ing. Tomáš Pastrňák, majitel manažerské a konzultační společnosti R.F.T. s.r.o. Svým tématem účelně přispěl do diskuze o strategii hospodářské restrukturalizace Moravskoslezského kraje. V souvislosti s touto problematikou zmínil také Moravskoslezské inovační centrum, transformované ze stávajícího Věděcko-technologického parku Ostrava, které účinně podporuje lepší pracovní příležitosti a motivuje lidi k práci a vlastnímu podnikání. "Kvalitních lidských zdrojů je v našem regionu dostatek a je jen zapotřebí jich lépe využít v oblastech podnikání s vyšší přidanou hodnotou", zdůraznil Tomáš Pastrňák.

Na setkání zazněly také zkušenosti interim manažerů z českého i zahraničního prostředí a úskalí rozjezdů výrobních firem z pohledu lidského potenciálu. Část diskuze byla věnována odměňování interim manažerů dle jednotlivých oborů působnosti a možnosti uplatnění v sektoru malých a středních podniků, případně také při restrukturalizaci hospodářsky slabších regionů. O globálním působení interim manažerů mluvil vzácný zahraniční host Ricky L. Stewart ze společnosti Management Angels a WIL Group.

ŘÍZENÍ PODNIKU FORMOU INTERIM MANAGEMENTU

Kontaktujte nás